Karrier: Gyártástervező, faipari mérnök

lefelé nyíl, vörös 2

Amennyiben rendelkezel kellő ismerettel a faépítészet terén, és szeretnél innovatív, környezettudatos technológiával dolgozni, úgy kérjük olvass tovább!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártmánytervezés
  • Tervegyeztetés szakági tervezőkkel
  • Gyártásba adás
  • Folyamatos egyeztetés a gyártásért felelős vezetővel
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Faipari mérnök és/vagy faipari technikus, építőmérnök, építészmérnök végzettség (kamarai szám nem szükséges)
  • Megfelelő szintű számítógépes ismeretek (Cad típusú tervező programok, MS Office)
  • Igényes, pontos, határidőre történő, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó együttműködőképesség
  • Legalább 1 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SEMA program ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Lakhatási támogatás
  • Stabil céges háttér
  • Igényes, izgalmas feladatok
  • Home office lehetősége
  • Minőségi környezet és eszközök
  • Családias légkör, összetartó csapat.

Ünnepi nyitva tartás

Kerekharaszti gyártóüzemünk és hatvani irodánk téli leállás és azt követő leltár miatt 2023. december 18-tól 2024. január 5-ig zárva tart!

Szeretnéd látni egy SIP ház felépítésének teljes folyamatát?

Győző, az egyik kedves ügyfelünk lépésről lépésre dokumentálta egy Adam-House felépítésének teljes folyamatát: a tervezéstől az átadásig. Közös munkánkról készült fényképeit és tapasztalatait a család blogján osztotta meg.