Karrier: Asztalos

lefelé nyíl, vörös 2

Az ADAM-HOUSE Innovatív Kft. 100%-ban magyar tulajdonú, SIP paneles készházak gyártásával és építésével foglalkozó családi vállalkozás. Alapértéknek tekintjük az ügyfélközpontú gondolkodást, a minőség iránti elkötelezettséget, valamint a megbízhatóságot. Folyamatosan bővülő fiatal csapatunkba, kerekharaszti gyártóüzemünkbe keressük új asztalos kollégánkat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Faipari és asztalos munkák kivitelezése (gyártás, felületkezelés – műhelytevékenység)
  • Gépek és szerszámok kezelése (pl. vágás, marás, fűrészelés, gyalulás és préselés)
  • Előkészítő és utómunkák elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség;
  • Alapfokú számítógépes ismeretek;
  • Nagyfokú precizitás;
  • Önálló munkavégzés;
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér;
  • Stabil lábakon álló, tőkeerős és folyamatosan fejlődő cég;
  • Folyamatos fejlődés, és ezzel járó szakmai kihívások;
  • Egyműszakos munkarend;
  • Nincs túlóra, nincs hétvégi munkavégzés;
  • Családias légkör, összetartó csapat.

Ünnepi nyitva tartás

Kerekharaszti gyártóüzemünk és hatvani irodánk téli leállás és azt követő leltár miatt 2023. december 18-tól 2024. január 5-ig zárva tart!

Szeretnéd látni egy SIP ház felépítésének teljes folyamatát?

Győző, az egyik kedves ügyfelünk lépésről lépésre dokumentálta egy Adam-House felépítésének teljes folyamatát: a tervezéstől az átadásig. Közös munkánkról készült fényképeit és tapasztalatait a család blogján osztotta meg.