Így élhetsz pár napot egy SIP házban, mielőtt építenél egyet
SIP ház érdekességekkel
Pár napja egy magánbeszélgetésben került szóba, hogy a SIP technológia alkalmas-e arra, hogy íves nyílászárókat kérjünk leendő otthonunkba. Példaként eszünkbe is jutott egy korábbi parádi ház, aminek építésében gyártóként és persze gyártmánytervezőként vettünk részt. A ház kivitelezési munkálatait a Jenpo Lombházak csapata végezte. Az épület általunk gyártott SIP panelekből épült, és egyik érdekessége egy tökéletesen kör alakú ablak...
Úgy gondoltuk, megnézzük, mi van velük azóta!
Békés Bucka Mátra
A ház sorsát nem volt nehéz utánkövetni, ugyanis 2024-es nyitása óta vendégházként üzemel. Eleve gyönyörű környezetben épült, csodás teraszt és szaunaházat, jacuzzit, sőt, még egy tűztálat is kapott.
Ilyen volt - ilyen lett
Mutatunk pár emlékképet az építkezésről... és az eredményről is!
Természetes anyagok
A burkolatok alatt ma már rejtőzködnek a SIP panelek, de a természetes, környezettudatos, élő anyagok használata a ház egész befejezése során vezérelv maradt. Ennek köszönhetően a prémium villa nemcsak elhelyezkedéséből adódóan áraszt természetközeli hangulatot.
A tulajdonosok, Mónika és Dani főállás és négy gyermek nevelése mellett egyengetik a hely útját, de elég csak ránézni a Google Mapsen a véleményekre, és máris láthatjuk, milyen tökéletesen zsonglőrködnek ennyi teendővel.
Így élhetsz pár napot egy SIP házban!
A ház vendégházként üzemel, így aztán bárki kipróbálhatja pár napra, milyen is az élet egy prémium SIP házban. Egyedi hangulata, romantikus kialakítása miatt szerintünk párok számára nyújt igazi kikapcsolódást, de két fő szükség esetén a nappaliban, egy kihúzható kanapéágyon is tud aludni.
Ha kedvet kaptatok a próbához, itt tudtok bővebben utánaolvasni a helynek, és akár foglalni is:
A házról a képeket a Veled Szép fotósai készítették, Mónikának, a Békés Bucka Mátra egyik tulajdonosának ezúton is köszönjük, hogy rendelkezésünkre bocsátotta őket. A kivitelezési munkálatokat a Jenpo Lombház végezte a lakberendezésben közreműködött a Bojza Interior Design, a panelek gyártója pedig természetesen az ADAM-HOUSE.